KOSZTY DOSTAWY

 W trosce o zakupione przez Państwa produkty wysyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i InPost

Każde zamówienie realizowane jest przez ScandiConcept w przeciągu 48 h od dokonania przez Państwa zakupu. W przypadku gdy czas realizacji okaże się dłuższy skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. 

InPost Paczkoamt 24/7 koszt dostawy do 1000 złotych  13.00 zł

InPost Paczkomat 24/7 Darmowa Dostawa powyżej 1000,00 złotych.

Wyłączone z tej opcji są meble i gabaryty.

 

Koszt dostawy za pośrednictwem  firmy kurierskiej DHL wynosi 24,00  zł. 

Przy wyborze formy płatności "za pobraniem"  39 zł DHL

Paleta
Przedpłata na konto:
Zamówienie na pół palecie - 150 złotych
Zamówienie na palecie -  200 złotych

W przypadku większego zamówienia oraz większej niż 30 kg wagi - koszty dostawy zostaną podane indywidualnie Klientowi przed wysyłką.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

  Sklep ScandiConcept stosuje opakowania wtórne i recyklingowane w ramach ochrony środowiska i klimatu.

SZANOWNI PAŃSTWO.  ZAKUPY W RAMACH ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH   -    NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM PRZY BRAKU WAD.  PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAMÓWIENIA.

Prosimy otworzyć paczkę przy kurierze. Jeśli zawartość jest uszkodzona należy spisać protokół szkody, który będzie podstawą reklamacji. Bez protokołu szkody reklamacja nie zostanie uznana.

Przy zamówieniu powyżej 1000.00 zł  dostawa jest darmowa,

z wyjątkiem przedmiotów o dużych gabarytach jak i zamówień specjalnych, których koszt ustalany jest z klientem indywidualnie.

Stosujemy zasadę recyklingu opakowań kartonowych promując od wielu lat ochronę środowiska naturalnego. 

Akceptujemy płatności przelewem na konto PKO BP nr 93 1020 2791 0000 7302 0178 8231 oraz kartami płatniczymi. Współpracując z firmami  Przelewy24.pl staramy zapewnić Państwu bezpieczną i dogodną formę płatności. 

Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez towar niebezpieczny". W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar należy przesłać na adres sklepu. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy towar nie będzie nosił śladów użytkowania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem oraz informacją o numerze konta pod jakie należy przelać zwracane pieniądze.  Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.

Aby przyśpieszyć Państwu termin i proces zwrotu, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie ( możliwa jest również opcja przepisania) oraz dołączenie produktu jaki ma zostać zwrócony. Pod linkiem Formularz zwrotu znajdą Państwo wszystkie konieczne informacje.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl