Czas realizacji zamówienia

Zamówienia realizowane są przez ScandiConcept 3 razy w tygodniu. Poniedziałek, środa i piątek od dokonania przez Państwa zamówienia.. W przypadku gdy czas realizacji okaże się dłuższy skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.  Sklep ScandiConcept stosuje opakowania wtórne i recyklingowane w ramach ochrony środowiska i klimatu.

Koszt dostawy za pośrednictwem  firmy kurierskiej DHL wynosi 21  zł. 

Przy wyborze formy płatności "za pobraniem"  40 zł DHL

Koszt dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 15 zł. Czasowo brak.

Prosimy otworzyć paczkę przy kurierze. Jeśli zawartość jest uszkodzona należy spisać protokół szkody, który będzie podstawą reklamacji. Bez protokołu reklamacja nie zostanie uznana. SZANOWNI PAŃSTWO.  ZAKUPY W RAMACH ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH   -    NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM PRZY BRAKU WAD.  PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAMÓWIENIA.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł  dostawa jest darmowa,

z wyjątkiem przedmiotów o dużych gabarytach jak i zamówień specjalnych, których koszt ustalany jest z klientem indywidualnie.

Stosujemy zasadę recyklingu opakowań kartonowych promując od wielu lat ochronę środowiska naturalnego. 

Akceptujemy płatności przelewem na konto PKO BP nr 93 1020 2791 0000 7302 0178 8231 oraz kartami płatniczymi. Współpracując z firmami  Przelewy24.pl staramy zapewnić Państwu bezpieczną i dogodną formę płatności. 

Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez towar niebezpieczny". W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar należy przesłać na adres sklepu. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy towar nie będzie nosił śladów użytkowania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem oraz informacją o numerze konta pod jakie należy przelać zwracane pieniądze.  Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl